Restaurace pod Věží - exteriér

Vítejte na stránkách Restaurace Pod Věží v centru Strážnice

Polohu Restaurace jistě ocení i cyklisté, jelikož je umístěna na trase moravské vinařské cyklostezky. Můžeme Vám nabídnout příjemné posezení v prostorách s různými interiéry a atmosférou.

Restaurace pod Věží - interiér

Restaurace

Můžete vybírat z bohaté nabídky české i zahraniční kuchyně, přibližující se k zážitkové gastronomii za příznivé ceny. Více informací

Restaurace pod Věží - salónek

Salónek

S kapacitou 30 míst je oddělena masivními posuvnými dveřmi od restaurace. Při spojení obou místností vznikne jednotný prostor až pro 70 hostů a díky elegantnímu interiéru ve stylu 30-tých let minulého století je vyhledávaným místem pro rodinné oslavy, svatby a pracovní obědy.

Restaurace pod Věží - sportbar

Sportbar

Je místem nejen pro mladší klientelu s klasickým posezením u stolu, barovými stoličkami v moderním stylu. Díky jukeboxu hosté ocení kvalitní ozvučení a při sledování sportovních přenosů zase velikost plátna.

Restaurace pod Věží - kamenný sklep

Sklep kamenný

Zde vstupujeme do historické části budovy, kde v hloubce 4 metry pod povrchem se nám otvírá kamenný klenbový sklep s krbem. Romantická atmosféra tohoto místa nabádá k posezení při svíčkách a dobrém vínečku.

Restaurace pod Věží - cihlový sklep

Sklep cihlový

Sklípek ze spárového zdiva je propojen s původním kamenným klenbeným sklepem s celkovou kapacitou až 45 míst. Díky kvalitnímu ozvučení jsou sklepy vhodné na pořádání akcí dle individuálních přání zákazníků s tancem i hudbou

Restaurace pod Věží - zahrada

Zahrada

Zahrádku s bohatou zelení, příjemně doplňuje členité uspořádání jednotlivých stolů. Je jako stvořená pro svatební obřady pod širým nebem nebo grilování selete, kdy i děti si přijdou na své v dětském koutku. Je zde pamatováno i na cyklisty s parkováním kol přímo na zahrádce.

Penzion

Právě probíhá rekonstrukce podkroví našeho objektu s cílem dostavby ubytovacích a relaxačních prostor.
Předpokládaný termín zahájení provozu 8/2016.
V připravovaném penzionu bude k dispozici 20 lůžek v 10 pokojích. Jednotlivé pokoje budou moderně a elegantně zařízeny a jejich vybavení bude splňovat kritéria náročných klientů.
Dále bude možnost využít nejen relaxační masáže s bylinkovou lázní, ale především služeb naší restaurace a ochutnání naší výborné kuchyně.
Návštěvníci penzionu si tak budou moci vychutnat pobyt v centru města s nadstandardními službami.

Vybavení pokojů:

 

apartman-2 apartman-1