Restaurace pod Věží - exteriér

Vítejte na stránkách Hotelu a   Restaurace Pod Věží v centru Strážnice

Polohu Hotelu a Restaurace Pod Věží jistě ocení i cyklisté, jelikož je umístěna na trase moravské vinařské cyklostezky. Můžeme Vám nabídnout příjemné posezení v prostorách s různými interiéry a atmosférou.

Hotel

Hotel pod Věží

Zveme Vás do nových ubytovacích a relaxačních prostor. V hotelu je k dispozici 20 lůžek v 10 pokojích v některých s možností přistýlky. Jednotlivé pokoje jsou moderně a elegantně zařízeny a jejich vybavení splňuje kritéria náročných klientů.

Restaurace

Restaurace

Můžete vybírat z bohaté nabídky české i zahraniční kuchyně, přibližující se k zážitkové gastronomii za příznivé ceny. Více informací

Salónek

Salonek

S kapacitou 30 míst je oddělena masivními posuvnými dveřmi od restaurace. Při spojení obou místností vznikne jednotný prostor až pro 70 hostů a díky elegantnímu interiéru ve stylu 30-tých let minulého století je vyhledávaným místem pro rodinné oslavy, svatby a pracovní obědy.

Sklep-kamenný

Sklep kamenný

Zde vstupujeme do historické části budovy, kde v hloubce 4 metry pod povrchem se nám otvírá kamenný klenbový sklep s krbem. Romantická atmosféra tohoto místa nabádá k posezení při svíčkách a dobrém vínečku.

Sklep-cihlový

Sklep cihlový

Sklípek ze spárového zdiva je propojen s původním kamenným klenbeným sklepem s celkovou kapacitou až 45 míst. Díky kvalitnímu ozvučení jsou sklepy vhodné na pořádání akcí dle individuálních přání zákazníků s tancem i hudbou

Zahrada1

Zahrada

Zahrádku s bohatou zelení, příjemně doplňuje členité uspořádání jednotlivých stolů. Je jako stvořená pro svatební obřady pod širým nebem nebo grilování selete, kdy i děti si přijdou na své v dětském koutku. Je zde pamatováno i na cyklisty s parkováním kol přímo na zahrádce.

Zahrada2

Zahrada

Zahrádku s bohatou zelení, příjemně doplňuje členité uspořádání jednotlivých stolů. Je jako stvořená pro svatební obřady pod širým nebem nebo grilování selete, kdy i děti si přijdou na své v dětském koutku. Je zde pamatováno i na cyklisty s parkováním kol přímo na zahrádce.

Věrnostní program

Nam aliquam nisl vel orci venenatis dignissim. Sed aliquet hendrerit blandit. Mauris et ligula pellentesque, malesuada nibh vitae, egestas velit. Suspendisse id diam at urna lacinia feugiat non ac leo. Sed ut dui sagittis, rhoncus massa at, pretium ante. Vestibulum tincidunt congue molestie. Mauris quis urna at orci convallis aliquet. Mauris cursus, ligula non eleifend lacinia, nibh lectus interdum elit, non tristique ante tellus eget enim. Curabitur vitae nunc imperdiet, sagittis tortor id, aliquam felis. Suspendisse ut vestibulum tortor, porta tincidunt nunc.

Ut faucibus posuere tempus. Morbi vel commodo orci. Maecenas sollicitudin neque leo, et mollis nulla ultrices ultrices. Aliquam a enim a urna ultrices semper. Nulla in lobortis magna. Sed ornare sapien ac mauris tempus, ac aliquet massa ultricies. Integer imperdiet velit non felis condimentum porta. Aliquam erat volutpat. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Zde bude přihlašovací formulář do věrnostního programu.